Impresariat

 • Bo w życiu nie chodzi żeby tylko żyć
  Lecz miłość pielęgnować gdy maleje
  I w ogień dmuchać w środku nocy
  Po to by ciągle rozpalać nadzieję

  Adam Ziemianin

 • Aleksandra Kiełb-Szawuła

 • Joanna Radzik

 • Dariusz Czarny

 • Robert Jaskulski

 • Ryszard Żarowski

<<  Maj 2024  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    2  3  4  5
  6  7  8  9101112
131415161718
20212223242526
27282930  

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Kochani Fani i Sympatycy łagodnych brzmień – po raz pierwszy prosimy Was o pomoc we wspólnym tworzeniu płyty, podsumowującej naszą 10-letnią artystyczną drogę: zespół U STUDNI w 2022 roku pragnie świętować skromny jubileusz nagrywając i publikując ballady z mądrymi tekstami i liryczną muzyką w postaci pięknego albumu, który - mamy nadzieję – pozwoli przetrwać nam wszystkim wyjątkowo trudny czas, kiedy pandemia niweczy tak wiele planów, a inne plącze i utrudnia. Potrzeba 15 000 zł, aby przygotować materiał w studio nagrań, opracować go tak, by cieszył nas swą dobrą jakością przez wiele lat. Zarejestrujemy piosenki do wierszy Krzysztofa Cezarego Buszmana, z muzyką Dariusza Czarnego – duetu twórców sprawdzonego już w poprzednich naszych programach i publikacjach fonograficznych. Wykonawcy to – znakomity skład:
Dariusz Czarny - gitary, śpiew, Robert Jaskulski – gitara basowa, Ola Kiełb - śpiew, Joanna Radzik – skrzypce, ukulele, Ryszard Żarowski – gitary, śpiew.
Chcielibyśmy też zaprosić wspaniałych Gości do studia – m.in. kwartet smyczkowy z Teatru Capitol – z którymi także planujemy serię koncertów „na żywo” jesienią 2022 roku, promujących tę jubileuszową edycję.
Zanim wejdziemy do studia nagrań (w marcu 2022 r.) powinniśmy się finansowo przygotować, poza oczywistym przygotowaniem merytorycznym do wykonania tak ważnego zadania.
Będziemy grali dla Was kilka koncertów online – od 5 stycznia 2022 r. licząc – przypominając nasze dotychczasowe wykonania z ostatniej dekady – tak wspólnie dotrzemy do tych najnowszych pomysłów.
Wszyscy, którzy wezmą udział w pierwszej zbiórce – zostaną wynagrodzeni (fizyczną) płytą, jak tylko ujrzy światło dzienne.

Nie chodzi o to, by tylko przetrwać, chodzi o to, by nadal tworzyć, wspierając się w niełatwej dalszej drodze. Bardzo czekamy na możliwość spotkań na koncertach „na żywo”- bezpiecznych i przyjemnych, w Waszej okolicy, by łatwo było się spotkać. I to nastąpi! Z góry dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

 

 


Materiały prasowe

PlakatRider sceniczny